TUM ANNELERIMIZIN ANNELER GUNU KUTLU OLSUN.....SULTANAHMET KOFTECISI DUNDEN BUGUNE SIZE OZEL DAMAK TADIYLA VE GOZE HITAP EDEN DOYURUCU MENULERIYLE HIZMETINIZDEDIR.BAGIMLILIK YAPAN BU LEZETTEN TATMADIYSANIZ;KENDINIZI SIMARTIN VE EN KISA ZAMANDA KONUGUMUZ OLUN.SIZLERI SULTANAHMET KOFTECISI SUBELERINE BEKLIYORUZ.TUM ANNELERIMIZIN ANNELER GUNU KUTLU OLSUN.    -    
 
     
     
KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kendine özgü lezzeti ile geleneksel Türk yemek kültüründe yıllardır özel bir yeri olan Sultanahmet Köftecisi, çağdaş mekânlarda geniş kitlelere ulaşan 80 mağazalık restoran zinciri ile başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye?nin pek çok şehrinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Kendi fabrikasında ve tamamen sıhhî koşullarda, el değmeden hazırlanan köftesi ile günde ortalama 15.000 müşteriye ulaşan Sultan Ahmet Köftecisi, geleneksel yiyecek kültürü ve modern hizmet anlayışını bir araya getiren vizyonu sayesinde yabancı sermayeli Fast Food zincirleriyle yarışan bir konuma erişmiştir. Marka bünyesinde çalışan 1000?e yakın personeliyle istihdama katkı sağlayan, kendi üretiminin yanı sıra mağazalardaki ürün ve ekipmanlar için yaptığı alımlarla yerli üreticilere de imkân yaratan Sultan Ahmet Köftecisi, %100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir başarı modelidir. Türk insanının damak tadına hitap eden birbirinden lezzetli menüleri ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan hizmet anlayışı ile Sultanahmet Köftecisi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yiyecek sektöründe özel bir konuma sahip olmaya devam edecek ve halkımızın güvenine layık olabilmek için çalışmalarını ve yenilik arayışlarını kararlılıkla sürdürecektir.

Et entegre tesislerinden gelen dana etlerimiz, profesyonel kasaplarımız tarafından hazırlanarak imalathaneye gönderilmektedir.

ÜRETİM TESİSİMİZ

Üretim tesisimizde birinci önceliğimiz hijyendir.

Personelimiz hijyen tüneli geçişinin ardından iş startını almaktadır.

Amacımız hem kalite anlayışımız çerçevesinde elemanlarımızın hijyen kurallarına uygun çalışmasını temin etmek, hem de halkımızın tabağına gelen yiyeceği gönül rahatlığı içinde yemesini sağlamaktır. Olası hataları engellemek ve gerek müşteriler, gerek çalışanlar için sağlıklı bir çalışma ortamını yaratmak temel prensibimizdir.

Ayıklanan etler Veteriner Hekimlerimizin denetiminde, özel formülümüzde yer alan diğer malzemelerin oranlanıp ete ilave edilmesiyle SULTANAHMET KÖFTESİ harcı haline getirilmektedir. Harç şekillendirilmeden önce nem ve yağ oranları ölçülüp, laboratuar analizine gönderilmektedir. Gıda maddeleri zararlı mikroorganizmalardan arındırılarak sağlıklı ve temiz bir şekilde hazırlanmalı, depolanmalı ve servise sunulmalıdır. Çalışmalarımız bu doğrultuda yerine getirilmektedir.

ANA SAYFA - KURUMSAL - HAKKIMIZDA - ŞUBELERİMİZ - ORGANİZASYON - FRANCHİSİNG - BASINDA BİZ - MENU VE ÜRÜNLERİMİZ - REFERANSLAR - EVLERE SERVİS - İLETİŞİM
Copyright 2022 - 2010 Sultanahmetkofteci.com.tr
BlueCreative.Net