MALATYA PARK AVM SUBEMIZ ACILMISTIR... II.ULUSLARARASI GUVENILIR GIDA ZIRVESINDE 2011 YILI GÜVENILIR MARKA ODULU TARIM VE KOYISLERI BAKANIMIZ MEHMET MEHDI EKER TARAFINDAN SULTANAHMET KOFTECISINE VERILDI. ANKARA TOBB IKIZ KULELERINDE SULTANAHMET KOFTECISI HIZMETINIZE GIRMISTIR... BAGIMLILIK YAPAN BU LEZETTEN TATMADIYSANIZ;KENDINIZI SIMARTIN VE EN KISA ZAMANDA KONUGUMUZ OLUN.SIZLERI SULTANAHMET KOFTECISI SUBELERINE BEKLIYORUZ.    -    
 
     
     
ORGANİZASYONLAR


2011 YILI GÜVENİLİR MARKA ÖDÜLÜ SULTANAHMET KÖFTECİSİ NİN.... II.ULUSLARARASI GÜVENİLİR GIDA ZİRVESİ 07 MART 2011 DE RİXOS GRAND ANKARA OTELİNDE YAPILDI.ZİRVE FUAYE ALANINDA KURULAN STANT İSE KATILIMCILARIN İLGİ ODAĞI OLDU.ZİYARETÇİLERE EŞSİZ SULTANAHMET KÖFTE İKRAM EDİLDİ.
 
Sultanahmet Köftecisinin açılışı için Erzincana gelen ve akşamda Erzincanlılara konser veren fantezi müziğinin güçlü sesi Hakan Taşıyan, hayranlarıyla bir araya geldi. Sultanahmet Köftecisinin açılışı için Erzincan?a gelen ve açılış programının ardından akşam düzenlenen konserde sahne olan Taşıyan, bir birinden güzel parçalarını Erzincanlı hayranları için seslendirdi. Erzincan Belediyesi ve Sultanahmet Köftecisinin organizasyonuyla düzenlenen Hakan Taşıyan konseri, 13 Şubat Spor Salonunda düzenlendi.
 
ÖDÜL TÖRENİNİN ARDINDAN SULTANAHMET KÖFTECİSİ KURUCU ÜYESİ ADNAN KELEŞ , TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANIMIZ MEHMET MEHDİ EKER TARAFINDAN TEBRİK EDİLDİ.
  SULTANAHMET KÖFTECİSİ BKM DE.BİZİ TERCİH EDENLER.  
2011 YILI EN GÜVENİLİR MARKA ÖDÜLÜ SULTANAHMET KÖFTECİSİNE TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANIMIZ MEHMET MEHDİ EKER TARAFINDAN VERİLDİ.   SULTANAHMET KÖFTECİSİNE İKİNCİ ÖDÜL TÜKETİCİ ZİRVESİNDEN GELDİ,15 MART 2011 TARİHİNDE TÜKETİCİ ZİRVESİ TARAFINDAN SULTANAHMET KÖFTECİSİNE TÜKETİCİ 2011 KALİTE ÖDÜLÜ VERİLDİ.  
 
Copyright © SultanAhmet Köftecisi. All Rights Reserved 2022.