MALATYA PARK AVM SUBEMIZ ACILMISTIR... II.ULUSLARARASI GUVENILIR GIDA ZIRVESINDE 2011 YILI GÜVENILIR MARKA ODULU TARIM VE KOYISLERI BAKANIMIZ MEHMET MEHDI EKER TARAFINDAN SULTANAHMET KOFTECISINE VERILDI. ANKARA TOBB IKIZ KULELERINDE SULTANAHMET KOFTECISI HIZMETINIZE GIRMISTIR... BAGIMLILIK YAPAN BU LEZETTEN TATMADIYSANIZ;KENDINIZI SIMARTIN VE EN KISA ZAMANDA KONUGUMUZ OLUN.SIZLERI SULTANAHMET KOFTECISI SUBELERINE BEKLIYORUZ.    -    
 
     
     
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kendine özgü lezzeti ile geleneksel Türk yemek kültüründe yıllardır özel bir yeri olan Sultanahmet Köftecisi, çağdaş mekânlarda geniş kitlelere ulaşan 98 mağazalık restoran zinciri ile başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye?nin pek çok şehrinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.  

Kendi fabrikasında ve tamamen sıhhî koşullarda, el değmeden hazırlanan köftesi ile günde ortalama 15.000 müşteriye ulaşan Sultanahmet Köftecisi, geleneksel yiyecek kültürü ve modern hizmet anlayışını bir araya getiren vizyonu sayesinde yabancı sermayeli Fast Food zincirleriyle yarışan bir konuma erişmiştir.     

Marka bünyesinde çalışan 1200?e yakın personeliyle istihdama katkı sağlayan, kendi üretiminin yanı sıra mağazalardaki ürün ve ekipmanlar için yaptığı alımlarla yerli üreticilere de imkân yaratan Sultan Ahmet Köftecisi,  %100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir başarı modelidir.                                                   

Türk insanının damak tadına hitap eden birbirinden lezzetli mönüleri ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan hizmet anlayışı ile Sultanahmet Köftecisi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yiyecek sektöründe özel bir konuma sahip olmaya devam edecek ve halkımızın güvenine layık olabilmek için çalışmalarını ve yenilik arayışlarını kararlılıkla sürdürecektir.


Copyright © SultanAhmet Köftecisi. All Rights Reserved 2022.