Sultanahmet Köftecisi Evlere Servis Sultanahmet Köftecisi Fabrika Telefon Numarası
 
FRANCHİSİNG

FRANCHISE HİZMETLERİ
Ekibimiz size, sağlıklı bir işletme planı oluşturmanız konusunda destek olacak ve restoran döngüsü hakkında yol gösterecektir. Ayrıca restoranınızın başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için de fikir önerilerinde bulunacak ve destek araçları sunacaktır. Sultanahmet Köftecisi'nin onaltı haftalık franchise sahipleri eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve restoran yönetimi hakkında sizi donatacaktır.MEKAN VE MİMARİ
Sultan Ahmet Köftecisi franchise sahibi olarak vermeniz gereken en önemli kararlardan biri restoranınızı kuracağınız bölgedir. Deneyimli ekiplerimiz, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, makul bir maliyete sahip ve bulunduğunuz bölgenin yapısına uygun, davetkâr ve ailelerin rahat edebileceği bir ortam yaratmak için uygulamaları başlatacaktır.
PAZARLAMA VE İLETİŞİM-KALİTE VE GELİŞİM
Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.Kalite ve Gelişim ekibimiz,müşterilerimize mevcut olan en iyi ürünleri sunmamızı sağlamak amacıyla gerek yerel gerekse uluslararası bazda piyasa trendlerini araştırmaktadır.Ürün özelliklerinden,paketlemeye ve yenilikçi tasarımlara kadar Sultan Ahmet Köftecisi ekibi her zaman piyasa trendlerinin bir adım öninde olmak için çalışmaktadırlar.
SOSYAL YARDIM PROJESİ
Yakında sosyal yardım projelerimizle sizlerleyiz.